Kezdőoldal Hírek Felhívás civil szervezetek részére
Felhívás civil szervezetek részére PDF Nyomtatás E-mail

Szövetségünk idén immár tizenhatodik alkalommal rendezi meg Békéscsabán a

Civil Kulturális Börzét,

melyre szeretettel várjuk a civil szervezetek jelentkezését!
A Börze megrendezésének célja, hogy a Dél-alföldi régióban működő civil szervezetek bemutassák tevékenységüket, a szervezetek közti kapcsolat kialakuljon, megerősödjön; rámutasson a társadalmi szféra jelentőségére a közösségi és kulturális értékek ápolására.

A XVI. Civil Kulturális Börze helyszíne:    Békéscsabai Jókai Színház, Vigadó terem
(Békéscsaba, Andrássy út 1-3.)

Időpontja: 2015. november 20-21.
(péntek-szombat)

A Börze első napján szakmai előadások, majd a második napon különböző kiállítások, társas-, kézműves foglalkozások és előadó-művészeti produkciók kellemes és hasznos időtöltést biztosítanak mind a civil szervezetek, mind a lakosság számára egyaránt.

Tervezett kategóriák:

• Előadó művészet (Bármilyen eladó művészeti ágból várjuk a jelentkezőket.)
  • Kiállítás (Képek, írásos anyagok a civil szervezetek életéből, illetve képzőművészeti alkotások bemutatása)

(Egy civil szervezet által előadott produkció műsorideje maximum 8 perc.)

Részvételi díj nincs!

Amennyiben szívesen részt venne fellépőként vagy kiállítóként a XVI. Civil Kulturális Börzén, várjuk jelentkezését!

Jelentkezni lehet: a jelentkezési lap kitöltésével

A jelentkezési lap beszerezhető:

• személyesen a Szövetség irodájában Békéscsaba, Árpád sor 2/7. szám alatt, vagy

• vagy letölthetőek  itt:

A kitöltött jelentkezési lapot eljutathatja a Szövetség számára személyesen, postai úton, faxon valamint e-mailen!

Iroda címe: 5600 Békéscsaba, Árpád sor 2/7.

Postai cím: 5601 Békéscsaba, Pf.: 200

Fax: 06-66/451-163

A jelentkezés határideje: 2015. október 2.

Az eddigi évek tapasztalatai alapján egyre több a fellépni kívánó csoportok száma, ezért kérik a résztvevőket, hogy fellépési szándékukat jelezzék vissza a fent megadott címeken!

A rendezvénnyel kapcsolatban további információ kérhető Gábor Beáta munkatársunktól

+36-70/408 - 7021-es telefonszámon.

Kezdőoldal Hírek Felhívás civil szervezetek részére