Kezdőoldal Hírek Meghívó 2016. május 4-ei elnökségi ülés

Értesítem, hogy a Civil Szervezetek Szövetsége soron következő

TAGGYŰLÉSÉT

2016. május 4-én (szerdán) 13.30 órától

tartja, melyre tisztelettel meghívom.

Helyszín: Civil Szervezetek Szövetségének székhelye (Faház), Békéscsaba, Árpád sor 2/7.

Napirendi pontok:

1./ Tájékoztató a 2016. évi tisztújító választás előkészületeiről

Előadó: Zahorán György, a Jelölőbizottság elnöke

2./ A Szövetség 2015. évi kettős könyvvitelt vezető egyéb szervezet egyszerűsített beszámolójának és közhasznúsági mellékletének előterjesztése

Előadó: Gólya Pál elnök

3./ Tisztújító taggyűlés előkészítése

Előadó: Kisné Zsigovics Erzsébet ügyvezető

4./ Egyebek

Tekintettel a napirendi pontok fontosságára, megjelenésére feltétlenül számítunk!

Amennyiben az elnökségi ülés határozatképtelennek bizonyul, úgy a meghívóban ismertetettel azonos napirendi pontokkal az ismételt ülést 2016. május 4-én (szerdán) 14 órára hívom össze.

Békéscsaba, 2016. április 22.

Gólya Pál

elnök sk.