Kezdőoldal Hírek Tisztújító választás
Tisztújító választás PDF Nyomtatás E-mail

alt
2016. május 18-án tisztújító taggyűlést tartottuk a Civil Szervezetek Szövetségénél, melynek keretén belül a tagság ismét Gólya Pált választotta meg elnöknek, aki a megalakulása óta vezeti a szervezetet. Megbízatása négy évre szól. A tagszervezetek képviselői a tisztújítás keretein belül egy elnököt, négy alelnököt és egy alelnöki póttagot, illetve felügyelőbizottságot és egy felügyelőbizottsági póttagot választottak. Megválasztott képviselők névsora a következő:
Elnök:
- Gólya Pál
(MTESZ Békés Megyei Egyesület)

Alelnökök:

- Szrenka Pálné ( Békés Megyei Nyugdíjas Egyesületek Szövetsége)

- Seregi Zoltán (Fiatal Színházművészetekért Alapítvány)

- Szlávik –Orvos Mária (Békéscsaba és Vidéke Méhész Egyesület)

- Madarászné Bereczki Zsuzsanna (Nyeregben Alapítvány)

Póttag: Hrabovszky György (Lisztérzékenyek Békés Megyei Egyesülete)

FEB tagság:

1. Bondár Árpád (Csabai Kolbászklub Egyesület)

2. Gyebrovszki Klára (Mária Lovagrend Egyesület)

3. Botta Tibor (Modern Táncművészetért Alapítvány)

Póttag:Buka Mihályné (Vesebetegek és Szervátültetettek Békés Megyei Egyesület)

A taggyűlés napirendi pontok között tárgyalta a 2015. évi egyszerűsített beszámolóját és a közhasznúsági mellékletet. További napirendi pontok között szerepelt még a szövetség összefoglalója a 2012-2016 közötti tevékenységéről is. A taggyűlés által a napirendi pontok elfogadásra kerültek, és a régi-új elnökség megválasztásával újult erővel folytathatjuk a tevékenységünket.

Kezdőoldal Hírek Tisztújító választás