Kezdőoldal Hírek Felhívás civil szervezetek részére
Felhívás civil szervezetek részére PDF Nyomtatás E-mail
 XVII. Civil Kulturális Börze
Meghívó

A Civil Szervezetek Szövetsége a hagyományokhoz híven, a korábbi eredményekre és sikerekre alapozva az idén is meg kívánja rendezni, a

Civil Kulturális Börzét
a VIII. Táncfesztivál keretében.

A Civil Börze olyan közösségi és kulturális értékek ápolója, amelyek rámutatnak a civil szféra jelentőségére és szükségességére. A börze megrendezésével idén is ezt szeretnénk erősíteni.

A XVII. Civil Kulturális Börze helyszíne: Békéscsaba, Főtér  (Békéscsaba, Szent István tér.)
Időpontja: 2017. május 1. (hétfő) 9.00-15.00

A Börzén Békés megyei civil szervezetek kapnak lehetőséget a bemutatkozásra. Fontosnak tartjuk, hogy az idei Börze is minél nagyobb civil összefogásban valósuljon meg.
Rendezvény felépítése:
Kiállítás Képek, írásos anyagok a civil szervezetek életéből, illetve képzőművészeti alkotások bemutatása
                    o 4 napos KIÁLLÍTÁS 2017. április 28-29-30-május 1.
                        Helyszíne: Csabagyöngye Kulturális Központ
                         A VIII. Táncfesztivál keretében a Kulturális Központban lehetőséget biztosítunk a szervezeteknek a bemutatkozásra.
                        Tájékoztatjuk Önöket, amennyiben a 4 napos kiállításra jelentkeznek, akkor vállalniuk kell, hogy a kiállított anyag
                         mind a 4 napon bemutatásra kerül! A kiállító szervezetnek a személyes jelenlétet nem kötelező biztosítania
                    o 1 napos KIÁLLÍTÁS 2017. május 1.
                         Helyszíne: Békéscsaba, Főtér
                         A Főtéren ingyenes kiállítási lehetőséget biztosítunk a civil szervezeteknek.
Színpadi produkciók 2017. május 1.
                        A fellépés helyszíne: Békéscsaba Főterén felállított színpadon (Rossz idő esetén: Csabagyöngye Kulturális Központ)
                                      o Részletesen:
                                     o Előadó művészet (Bármilyen eladó művészeti ágból várjuk a jelentkezőket.)
                                         (Egy civil szervezet által előadott produkció műsorideje maximum 8 perc)

Részvételi díj nincs!

Jelentkezni lehet: a jelentkezési lap kitöltésével
Jelentkezési lapok letöltése:

Jelentkezési határidő: 2017.04.15.
A kitöltött jelentkezési lapot eljuttathatja a Szövetség számára személyesen, postai úton, faxon valamint e-mailen!
Iroda címe: 5600 Békéscsaba, Árpád sor 2/7.
Postai cím: 5601 Békéscsaba, Pf.: 200
Fax: 66/451-163

A rendezvénnyel kapcsolatban további információ kérhető a Szövetség munkatársaitól az alábbi telefonszámon: +36 70 408 7021 vagy a fenti elérhetőségeken.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Kezdőoldal Hírek Felhívás civil szervezetek részére