Kezdőoldal Hírek Nonprofit ismeretek tanfolyam indul
Nonprofit ismeretek tanfolyam indul PDF Nyomtatás E-mail
Tisztelt Civil Szervezeti Képviselő!

Örömmel értesítjük, hogy a Civil Szervezetek Szövetsége 2018. február és 2020. március közötti időtartamban 6 képzést szervez tagszervezetei részére a „Közösségfejlesztés Békés megyében” című
EFOP-1.3.5-16-2016-00347. program keretében, melyre szeretettel várjuk Önt és szervezetének tagjait.

A képzéssorozat 2. szakaszában

NONPROFIT ISMERETEK TANFOLYAM
kerül megrendezésre

A nonprofit ismeretek tanfolyam célja a civil szervezetek mindennapi működésével kapcsolatos ismeretek átadása, amely az ügyintézési feladatok mellett kiterjed az alapvető pénzügyi és forrásteremtési lehetőségek ismertetésére is.

Időtartama: 2 nap

Tréner: Horváth Tamás , az Easylearning Hungary Kft. trénere

Képzés időpontjai:
   2018. október 29. /hétfő/        (9-17 óra között)
   2018. október 30. /kedd/         (9-17 óra között)

Helyszíne: Civil Szervezetek Szövetsége előadóterme (Faház, Békéscsaba Árpád sor 2/7.)

A képzés költsége: 40.000 Ft/fő, mely magába foglalja a képzés ideje alatt az ebéd költségét. A Civil Szervezetek Szövetsége a tanfolyam költségeit 100 %-ban támogatja, amennyiben a résztvevő vállalja, hogy az órák legalább 90 %-án részt vesz!

A képzésre a mellékelt jelentkezési lap kitöltésével lehet jelentkezni.

A képzés kiemelt (de nem kizárólagos) célcsoportja a 35 év alatti és a 60 év feletti korosztály

A tanfolyam létszámkerete 10 fő, ezért arra kérem, hogy jelentkezési szándékát mielőbb jelezze!

Jelentkezési határidő: 2018. október 25.

Bővebb felvilágosítás kérhető a Civil Szervezetek Szövetsége irodájában Szatmári Júliától. (Telefon: 70/424-0824)

Kezdőoldal Hírek Nonprofit ismeretek tanfolyam indul