Kezdőoldal Hírek Forrásteremtési ismeretek tréning indul
Forrásteremtési ismeretek tréning indul PDF Nyomtatás E-mail
Tisztelt Civil Szervezeti Képviselő!

Örömmel értesítjük, hogy a Civil Szervezetek Szövetsége 2018. február és 2020. március közötti időtartamban 6 képzést szervez tagszervezetei részére a „Közösségfejlesztés Békés megyében” című
EFOP-1.3.5-16-2016-00347. program keretében, melyre szeretettel várjuk Önt és szervezetének tagjait.

A képzéssorozat 3. szakaszában
FORRÁSTEREMTÉSI ISMERETEK TRÉNING
kerül megrendezésre.

A forrásteremtési ismeretek tréning célja: a résztvevők számára, gyakorlatias, alkalmazott forrásteremtési ismereteket nyújtó képzés megvalósítása uniós, nemzeti- és területfejlesztési tervek, stratégiák terén. A képzés további célja, hogy a résztvevők megismerjék egy projekt vonatkozásában a kapcsolódó gazdálkodási tevékenységeket, képesek legyenek az erőforrások tervezésére és a folyamatok gyakorlatban való menedzselésére.

Időtartama: 3 nap

Tréner: Kálóczi Krisztián, az Easylearning Hungary Kft. trénere

Képzés időpontjai:
2019. március 27. /szerda/    (Kezdési időpont: 13 óra)
2019. március 28. /csütörtök/    (Kezdési időpont: 9 óra)
2019. március 29. /péntek/    (Kezdési időpont: 9 óra)

Helyszíne: Civil Szervezetek Szövetsége előadóterme (Faház, Békéscsaba Árpád sor 2/7.)

A képzés költsége: 40.000 Ft/fő, mely magába foglalja a képzés ideje alatt az ebéd költségét. A Civil Szervezetek Szövetsége a tanfolyam költségeit 100 %-ban támogatja, amennyiben a résztvevő vállalja, hogy az órák legalább 90 %-án részt vesz!

A képzésre jelentkezési lap kitöltésével lehet jelentkezni.

A képzés kiemelt (de nem kizárólagos) célcsoportja a 35 év alatti és a 60 év feletti korosztály
A tanfolyam létszámkerete 10 fő, ezért arra kérem, hogy jelentkezési szándékát mielőbb jelezze!

Jelentkezési határidő: 2019. március 22.

Bővebb felvilágosítás kérhető a Civil Szervezetek Szövetsége irodájában Szatmári Júliától. (Telefon: 70/424-0824)

Kezdőoldal Hírek Forrásteremtési ismeretek tréning indul