Kezdőoldal Projektek Lezárult projektek A vállalkozó nők piaci versenyképességének elősegítése (HEFOP-1.3.1-06/1)
A vállalkozó nők piaci versenyképességének elősegítése (HEFOP-1.3.1-06/1) PDF Nyomtatás E-mail

A Békéscsabai Civil Szervezetek Szövetsége 2007. április 1-jével indította el „A vállalkozó nõk piaci versenyképességének elõsegítése” c. HEFOP-1.3.1-06/1.-2006-11-0084/2.0. számú pályázati programját az Európai Unió támogatásával.

A Békéscsabai Civil Szervezetek Szövetsége a program keretében kiemelt célja a Békés megyében élõ vállalkozó nõk piaci helyzetének, versenyképességének az elõsegítése.

Ennek érdekében, képzéseket, valamint tanácsadási szolgáltatások biztosítunk, mely során gyakorlatias és naprakész tudásra tehetnek szert a programban részt vevõk.

A program célcsoportja

A programunkba minden olyan vállalkozó nõ jelentkezését várjuk, akik vállalkozásuk tartós fejlõdése céljából naprakész ismeretekre kívánnak szert tenni. A programunkba jelentkezhetnek:

- egyéni vállalkozók, bt-k, kft-k vezetõit, résztulajdonosait

- õstermelõ igazolvánnyal rendelkezõ nõk

- vállalkozás indítását fontolgató nõket, kiknek átfogó, az induló vállalkozáshoz szükséges ismeretekre van szükségük.

A program keretében megvalósuló szolgáltatások

Képzések
A képzéseket rövid és intenzív tréningek keretében kívánjuk megvalósítani, igény szerint akár 1 képzést vagy akár az összes képzést igénybe lehet venni.

A képzések a következõ modulokból állnak:
- Önismereti-, személyiségfejlesztő tréning (6x5 óra)

- Vállalkozói ismeretek (10x4 óra)

- Számítástechnikai ismeretek (12x5 óra)

- Idõgazdálkodási tréning (6x5 óra)

- Pályázatíró tréning (6x5 óra)

- Üzleti kommunikáció és etika (6x5 óra)

- Munkajogi ismeretek (6x5 óra)

Tanácsadások

A képzések mellett folyamatos tanácsadást biztosítunk a programba jelentkezõk részére, melyek az alábbiak:

- vállalkozási tanácsadás

- pszichológiai tanácsadás

- jogi tanácsadás

Klub foglalkozások

- Vállalkozói Klub

- Mentálhigiénés Klub

Kiegészítõ szolgáltatások

- Ingyenes gyermek felügyelet

- Ingyenes Internet hozzáférés

- Szakmai könyvtár biztosítása

Jelentkezés

A program 2007. április 1.-tõl és 2008. március 30.-ig tart.

A képzésekre 2007. június 15. és 2008. február 28. között kerül sor.

A képzésekre valamint a tanácsadásra a program idõszaka alatt folyamatosan lehet jelentkezni!

Bõvebb információért érdeklõdhet:

Tel: 66/451-163 (8 és 18 óra között)

Cím: Békéscsabán az Árpád sor 2/5. szám alatt

Jelentkezési lap a képzésekre itt!