Kezdőoldal Bemutatkozás Tagszervezetek Siketek és Nagyothallók Országos Szövetsége Békés Megyei Szervezete
Siketek és Nagyothallók Országos Szövetsége Békés Megyei Szervezete PDF Nyomtatás E-mail
Cím: 5600 Békéscsaba, Kazinczy u. 4.
Alapítás éve: 1959
Adószám: 19655031-2-42
Forma: egyesület
Telefon: -
Mobil: 06-70/377-5729
Fax:
-
Web: www.sinosz.hu
Képviselő: Dr. Kósa Ádám országos elnök, Széles Károly megyei elnök
A szervezet létszáma: 350 fő

Tevékenység: Szervezetünk 1959 óta a békéscsabai és a Békés megyei hallássérültek érdekképviseletével foglalkozik, segít az önálló életvitel elérésében, kommunikációs hátrányok leküzdésében. Fontosnak érezzük, hogy aktívan részt vegyünk a város, a megye civil életében. Sorstársaink további társadalmi részvételét kívánjuk ösztönözni.

SINOSZ Békés Megyei Szervezetének ügyfélfogadási ideje :

Kedd délután: 13-17 óráig
Csütörtök délelőtt: 9-13 óráig