Kezdőoldal Projektek Ismét dolgozom Ismét dolgozom c. program zárókonferenciája
Ismét dolgozom c. program zárókonferenciája PDF Nyomtatás E-mail
A Civil Szervezetek Szövetsége 2012. június 25-én rendezte meg az „Ismét dolgozom” című TÁMOP 2.4.3/A-09/1-2009-0018. azonosítószámú sikeresen megvalósított projekt Zárókonferenciáját.
A rendezvény lebonyolítására a békéscsabai IBSEN Házban került sor.
A konferenciát Gólya Pál, a Civil Szervezetek Szövetsége Elnöke nyitotta meg.
Kisné Zsigovics Erzsébet, a Civil Szervezetek Szövetsége ügyvezetője első előadóként, a munkaerő-piaci programok a Civil Szervezetek Szövetségénél címmel tartott beszámolót.
Az „Ismét dolgozom” című  program bemutatása címmel Szatmári Júlia szakmai vezető tartott beszámolót.
Harmadik előadóként Gyaraki Jánosné, az Átképző Felnőttképző Bt. Cégvezetője, a képzések tapasztalatairól adott tájékoztatást a jelenlévőknek.
A Zárókonferencia lezárásaként a Széchenyi Programiroda két munkatársa, Fáskerti Attila megyei munkacsoport vezető és Laduver Tímea Humánerőforrás és humán infrastruktúrafejlesztési Tanácsadó tartott szakmai fórumot.
A Zárókonferencia az IBSEN Ház éttermében állófogadással zárult.

Kezdőoldal Projektek Ismét dolgozom Ismét dolgozom c. program zárókonferenciája