Kezdőoldal Dokumentumok Határozatok tára Taggyűlés határozatai (2007.10.10.)
Taggyűlés határozatai (2007.10.10.) PDF Nyomtatás E-mail

TAGGYŰLÉS HATÁROZATAI

2007. október 10.

1/2007.10.10.

Gólya Pál szavazásra bocsátja, hogy a taggyűlés elfogadja-e a napirendi pontokat.

1./ Tagfelvétel

Előadó: Gólya Pál elnök

2./ Tájékoztató az Elnökségi ülésen hozott határozatokról

Előadó: Gólya Pál elnök

3./ Békéscsabai Civil Szerveztek Szövetsége Alapszabályának módosítása

Előadó: Kisné Zsigovics Erzsébet ügyvezető

4./ Tájékoztató az NCA Dél-alföldi Kollégiumához benyújtott pályázatok eredményeiről

Előadó: Kisné Zsigovics Erzsébet ügyvezető

5./ Bemutatkozik Békéscsaba Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatalának társadalmi kapcsolatokért felelős referense

Előadó: Dr. Pomázi Orsolya társadalmi kapcsolatokért felelős referens

6./ Tájékoztató a VIII. Civil Kulturális Börze előkészületeiről

7./ Egyebek

Tartózkodás: 0

Gólya Pál megállapítja, hogy a taggyűlés egyhangúlag elfogadta a napirendi pontokat.

2/2007.10.10

Gólya Pál szavazásra bocsátja a 4-es és 5-ös napirendi pontok felcserélését.

Tartózkodás: 0

Gólya Pál megállapítja, hogy a módosított napirendi pontokat a taggyűlés egyhangúlag elfogadta.

3/2007.10.10

Gólya Pál: arra kérte a megjelenteket, hogy kézfelnyújtással jelezzék, ha egyetértenek a Békés Megye Jobb Jövőért Alapítvány felvételével.

Igen: 28

Tartózkodás: 1

Gólya Pál: megállapította, hogy a taggyűlés egy tartózkodás mellett elfogadta Békés Megye Jobb Jövőért Alapítvány felvételét.

4/2007.10.10

Gólya Pál: arra kérte a megjelenteket, hogy kézfelnyújtással jelezzék, ha egyetértenek a Csabai Szépkorú Diákok Közhasznú Egyesülete felvételével.

Igen: 28

Nem: 1

Tartózkodás: 1

Gólya Pál: megállapította, hogy a taggyűlés egy ellen szavazattal valamint egy tartózkodással elfogadta a Csabai Szépkorú Diákok Közhasznú Egyesülete felvételét.

5/2007.10.10

Gólya Pál arra kérte a megjelenteket, hogy kézfelnyújtással jelezzék, ha egyetértenek a Magyarbánhegyesi Alkotó Művészek Baráti Társaságának Közhasznú Kulturális Egyesülete felvételével

Igen: 31

Tartózkodás: 0

Gólya Pál megállapította, hogy a taggyűlés egyhangúlag elfogadta a Magyarbánhegyesi Alkotó Művészek Baráti Társaságának Közhasznú Kulturális Egyesülete felvételét.

6/2007.10.10

Gólya Pál arra kérte a megjelenteket, hogy kézfelnyújtással jelezzék, ha egyetértenek a Speciális Nevelésért Alapítvány felvételével.

Igen: 32

Tartózkodás: 0

Gólya Pál megállapította, hogy a taggyűlés egyhangúlag elfogadta a Speciális Nevelésért Alapítvány felvételét.

7/2007.10.10

Gólya Pál arra kérte a megjelenteket, hogy kézfelnyújtással jelezzék, he egyetértenek a Zsadányi Nyugdíjas Érdekvédelmi Egyesülete felvételével.

Igen: 33

Tartózkodás: 0

Gólya Pál megállapította, hogy a taggyűlés egyhangúlag elfogadta a Zsadányi Nyugdíjasok Érdekvédelmi Egyesülete felvételét.

8/2007.10.10

Gólya Pál szavazásra bocsátotta, hogy a Tabán Néptáncegyüttes és a Viharsarok Néptáncműhely helyét a Tabán Néptánc Egyesület vegye át.

Tartózkodás: 0

Gólya Pál megállapította, hogy a Tabán Néptáncegyüttes és a Viharsarok Néptáncműhely helyét a Tabán Néptánc Egyesület veszi át.

9/2007.10.10.

Gólya Pál arra kérte a megjelenteket, hogy kézfelnyújtással jelezzék, ha egyetértenek azzal, hogy az Oltalom Karitatív Egyesület Menekült Gyermekotthona törölve legyen tagjaink sorából.

Tartózkodás: 0

Gólya Pál megállapította, hogy a töröltük tagszervezeteink sorából az Oltalom Karitatív Egyesület Menekült Gyermekotthonát.

10/2007.10.10

Gólya Pál arra kérte a megjelenteket, hogy kézfelnyújtással jelezzék, ha egyetértenek a Színvonalas Szakképzésért Alapítvány kilépésével.

Tartózkodás: 0

Gólya Pál megállapította, hogy a taggyűlés egyhangúlag elfogadta, hogy töröljük tagjaink sorából a Speciális Szakképzésért Alapítványt.

11/2007.10.10

Gólya Pál: szavazásra bocsátja a Szövetség Alapszabályát.

Megkéri a jelenlévőket, hogy aki egyetért az előterjesztett Alapszabállyal kézfelnyújtással jelezze.

Tartózkodás: 0

Gólya Pál: megállapította, hogy a taggyűlés egyhangúlag elfogadta a beterjesztett Alapszabályt a módosításokkal.

Kezdőoldal Dokumentumok Határozatok tára Taggyűlés határozatai (2007.10.10.)